Jak Rosińki odszedł z F51 kurs w ciągu kilku miesięcy zaliczył wzrost o 100%. Tu oczywiście zostaje, ale trochę się skeszował. I według mnie 7 zł to jest realny kierunek. Chociaż jak spojrzy na spółki Januarego to wzrosty po 500%, czy nawet więcej też nie są tu żadną nowością.