Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  87,60 zł , zmiana od tamtej pory: -99,66%

tak tylko ....

Zgłoś do moderatora
...jeśli ew. dalsze akwizycje spółek będą w jakikolwiek sposób związane z hegemonem , to śmiało można powiedzieć że bpc nie odnalazła na rynku tylu frajerów o ilu myślała..... i że temat na razie się zapadł pod własnym ciężarem.
oczywiście -wrzucenie do wyników jakiejś kasy z ożenku mcan będzie milutkim akcentem , ale oczekujemy czegoś więcej w dz. operacyjnej. tak sądzę , może się mylę.
dla ptysiów puszystych- agencja z milanówka , na lokale oferowane za mcany , ma takie oferty za pln-y , że możecie bujać torbę....
nie będzie ,korporacyjnie ruchu mcanami - nie będzie nominalnych ruchów akcjami.
nooo!!!! chyba , że spekulacja i ubranie ath , na takim haku , że hej , ale to chyba niemożliwe c'nie ?????
  • tak tylko .... Autor: ~miczurin

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 0,00% 0,30 2023-01-27 15:13:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.