Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,14 zł , zmiana od tamtej pory: -28,57%

tak to dziala

Zgłoś do moderatora
ci ktorzy graja na zyzk 1 grosza to jak tylko dostana to od razu wystawiaja grosz wyzej

tak bylo jak dostali po 15, wystawili do sprzedazy po 16 ale ... nikt tego nie wzial
dzis czesc dostala juz po 14 i wystawili do sprzedazy po 15 ale ...

zblizaja sie wyniki publikowane wiec znowu pokaza piach w ksiegach, okaze sie ze maja zobowiazan kupe i wogle finanse sa do bani wiec ci ktorzy to wiedza to oddaja akcyjki poki ktos jeszcze chce odbierac ten towar

  • tak to dziala Autor: ~cdn

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MARSOFT 0,00% 0,10 2019-06-03 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.