Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,50 zł , zmiana od tamtej pory: -12,90%

Ta spółka na Free Float 0,65%, CARE UP skupiło 40% akcji z rynku.

Zgłoś do moderatora
Zarząd skutecznie ukrył zyski przed inwestorami, Wartość ksiągowa na akcje urosła ponad 60%, wzrosła amortyzacja a zysków nie pokazali. Tu będzie taki odpał że mercator się bedzie wstydził ;-) ja zapinam pasy. Już się zapakowałem.
  • Ta spółka na Free Float 0,65%, CARE UP skupiło 40% akcji z rynku. Autor: ~Analityk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EMCINSMED 0,00% 13,50 2021-07-30 13:02:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.