Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,50 zł , zmiana od tamtej pory: -40,88%

Ta gra jest po prostu śliczna!

Zgłoś do moderatora
Wielkie brawa nalezą się twórcom. To jedna z niewielu gier, gdzie po rozgrywce jej oprawa graficzna zostanie z nami na dłużej. Widać było, że przykładali się oni do każdego detalu, jaki to pojawiał się na ekranie. Przywiązanie do szczegółów przejawia się wszędzie – od zbroi po budynki, czy też same napisy. To jest gra, w której na pewno zatrzymacie się na moment i docenicie grafikę, zanim pobiegniecie dalej. 
Jedyne, do czego mogę się przyczepić, gdy mowa o tej jakże nietuzinkowej oprawie, to fakt, że wydaje się ona czasem papierowa i prosta. To jednak wcale nie przeszkadza w zabawie ani na moment. 
Tailes of Iron to gra warta uwagi z dwóch powodów. Pierwszym jest nietuzinkowa oprawa graficzna, a drugim dobra rozgrywka zmieszana z walką. Jedyne czego tutaj brakuje to bardziej rozbudowany wątek fabularny. Jest on zaledwie tłem. Szkoda, ponieważ niecodziennie przyjdzie nam grać szczurem. 

https://konsolowe.info/2021/09/recenzja-tailes-of-iron-xbox-one-seires-x/
  • Ta gra jest po prostu śliczna! Autor: ~KOLEJNASUPEROPINIA

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNILABGAM 0,00% 16,85 2023-03-17 10:46:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.