Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  48,47 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

ta firma to jedna wielka pomyłka

Zgłoś do moderatora
Moja przygoda zInPost niestety szybko sie skonczyła..Zgubili moją paczkę w marcu tego roku..pomimo napisania reklamacji, wielokrotnego kontaktu telefonicznego i e-meili cisza..pieniadze z pozytywnie rozpatrzonej reklamacji miały wypłynac na moje konto maksymalnie do 23 czerwca...jest prawie połowa wrzesnia..masakra jakas....ta cała infolinia ich to porazka.nic nie wiedza i nic nie moga zrobic...e-meil pozostaja bez echa..Wstyd!! nie dosc ze dopuszczaja sie zaniedban, to jeszcze olewaja swoich klientów.
  • ta firma to jedna wielka pomyłka Autor: ~Zła

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTEGERPL 0,04% 48,47 2017-05-24 16:49:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.