Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,42 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
A taką napiszesz treść:

Witajcie. Jestem Akcjonariuszem tej spółki ale bardzo małym.
Ogólnie nie udzielam sie na tym forum, ale jakis tydzien temu wracałem z norwegi gdzie pracuje przez szwecji i na promie do Polski spotkałem przypadkiem prezesa Z.
Miałem ochote podejść i zamienić kilka zdań ale szybko przeszła mi ochota, bo niby o czym gadać?
Mimo wszystko uznałem to za ważną informacje dla innych akcjonariuszy, którzy czytają to forum.
Czy Pan Z. był w czasie epidemi na wakacjach w szwecji?.
Dodam jeszcze że ładną niebieską bmw się wozi.

Powodzonka.
  • Szfecja Autor: ~Ciekawski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FABRYKAKD 3,43% 0,42 2020-08-04 10:13:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.