Dzień dywidendy to 5 maj , a już 16 maja wypłata!!! Teraz nie mam już wątpliwości i trzymam akcje , bo na wypłatę trzeba poczekać tylko niecałe 2 tygodnie !! Po wypłacie dywidendy dalej lokuję w akcje tej spółki . Piękna czasy , piękna spółka, będzie jazda !!!