Wcześniej wymieniona społkana NC mało znana przyszło info że wchodzą w kryptowaluty i co się tam dzieje obrót duży jak na NC duże Up zainteresowanie spore nawet widać na forum bankiera a Ta SPÓŁKA czyli t2p klapa. Nie ukrywam że zakupiłem pakiecik jak na mnie dosyć spory i co z tego !!! Nawet nie ma jak kułka zrobić. Dramat akcjonariusze. Może to kiedyś ruszy pytanie kiedy