Forum Giełda +Dodaj wątek

Narzędzia giełdowe: portfele inwestycyjne [aktualizacja]

Zgłoś do moderatora
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za wszystkie zgłaszane uwagi dotyczące poprawności działania wybranych narzędzi giełdowych. Potwierdzamy, że występuje chwilowy problem, który dotyczy kilkuset portfeli giełdowych z ponad 180 tysięcy zarejestrowanych na Bankier.pl. Jednocześnie zapewniamy, że żadne dane nie zostały utracone i systematycznie będą pojawiały się na państwa zarejestrowanych profilach na portalu Bankier.pl.

Obecnie zostały przeniesione wszystkie portfele akcji, w których ostatnia transakcja nie była starsza niż 2 lata. W poniedziałek powinna zostać zakończona migracja wszystkich portfeli, także tych bez transakcji w ostatnim okresie. Pracujemy również nad przywróceniem do portfeli funduszy inwestycyjnych.

Dodatkowo pragniemy zwrócić Państwa uwagę, że wraz z rozwojem portalu Bankier.pl w nowej odsłonie będą pojawiały się nowe narzędzia giełdowe w tym narzędzie do analizy technicznej. W związku z tym poprzednie narzędzie do analizy technicznej nie będzie już utrzymywane i rozwijane. Nie planujemy przenoszenia kontraktów terminowych do nowego portfela.

W przypadku dalszych wątpliwości prosimy o zgłaszanie uwag za pomocą formularza kontaktowego. Gdy sprawa dotyczy portfela giełdowego prosimy o podanie w treści swojego loginu w serwisie, na którym są portfele.

Dziękujemy za zrozumienie i prosimy o cierpliwość w okresie przejściowym.

[AKTUALIZACJA] 18.06.2014 Zostały przeniesione wszystkie portfele akcji, w których ostatnia transakcja nie była starsza niż 10 lat. Poprawiliśmy też funkcjonalność średniej ceny zakupu, oraz wyliczenia zysków i strat. Aktualnie pracujemy nad przywróceniem do portfeli funduszy inwestycyjnych - zmiany będą widoczne dla użytkowników 25 czerwca.

Zespół Bankier.pl
  • Narzędzia giełdowe: portfele inwestycyjne [aktualizacja] Autor: serwis.info

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.