Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,89 zł , zmiana od tamtej pory: -49,21%

SSK.. Siedziba urzeka.. 30 lat tradycji.. Power no limit

Zgłoś do moderatora
https://ssk.com.pl/kontakt/#

https://ssk.com.pl/wp-content/uploads/2018/12/logo.png

 https://ssk.com.pl/wp-content/uploads/2018/12/ODO-Backup-menu.pngKompetencjeO firmieKontakt

Jesteśmy zespołem specjalistów IT, który wspiera firmy i instytucje w utrzymaniu zasobów informatycznych oraz pomaga chronić przetwarzane w nich dane.
Działamy głównie na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Przez lata nasza działalność ewoluuje wraz z rozwojem technologii informatycznych. Zaczynaliśmy od sprzedaży komputerów i drukarek, dziś świadczymy usługi wspierające ciągłość działania systemów IT naszych klientów i dostarczamy im rozwiązania ochrony danych. Szybko podejmujemy decyzje i elastycznie dostosowujemy się do rynku. 
Przedmiotem naszych specjalizacji są technologie, ale podmiotem jest zawsze człowiek i to on jest najważniejszym ogniwem naszej działalności. Dlatego na każdym etapie współpracy cenimy sobie relacje z naszymi klientami i szanujemy naszych pracowników.
Zespół firmy składa się z osób, które pracują w niej od początku jej istnienia, jak i młodych inżynierów będących na starcie swojej zawodowej przygody z informatyką. Ta wewnętrzna różnorodność pomaga nam skutecznie i kreatywnie zaspokajać potrzeby naszych klientów. 
HISTORIA

Surfland Systemy Komputerowe od początków swojego istnienia ewoluowała w ślad za trendami w informatyce.
Korzenie firmy sięgają końca lat 80-tych, kiedy to sprzedawała i serwisowała urządzenia biurowe. Na przełomie wieku jej działalność skupiła się na informatycznej obsłudze firm i do dziś nieprzerwanie funkcjonuje jako partner IT dla biznesu.
W roku 2019 spółka obchodziła 30-lecie działalności.

  • SSK.. Siedziba urzeka.. 30 lat tradycji.. Power no limit Autor: ~Free

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VRFACTORY -8,57% 0,96 2022-09-30 11:15:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.