Forum Giełda +Dodaj wątek

SPRZEDAŻ TABLETÓW W POLSCE

Zgłoś do moderatora

Sprzedaż tabletów w Polsce kwitnie. Tablety stają coraz popularniejsze za sprawą telekomowych promocji. Sprzęt dostępny od złotówki kusi nowych użytkowników. I nic dziwnego. Urządzenia są coraz chętniej wykorzystywane do czytania prasy i magazynów. To przyszłość publikacji prasowych

W Polsce w pierwszym kwartale sprzedano 375 tys. tabletów – wynika z danych IDC, na które powołuje się portal rpkom.pl. Raptem rok wcześniej sprzedaż wyniosła 87 tys. sztuk. Dzięki promocjom, silnemu marketingowi sieci komórkowe zbierają żniwo, a to dopiero początek.

W roku 2012 sprzedaż tabletów wyniosła 880 tyś sztuk. Prognoza na 2013 roku zakłada sprzedaż na poziomie 1,8 mln sztuk. Prezes t-mobile twierdzi, że rok 2013 będzie rokiem tabletów.
  • SPRZEDAŻ TABLETÓW W POLSCE Autor: ~e-czytelnik

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FOOTHILLS 0,00% 0,60 2023-11-28 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.