Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,67 zł , zmiana od tamtej pory: -10,86%

sprezynka sie naciaga - zaraz dobre wiesci

Zgłoś do moderatora
cos sie zadzieje,  pewnie podadza cene akcji w emisji publicznej. Na pewno nie bedzie tanio, drugi Livechat sie szykuje, na razie to jest poczekalnia ale.......
cierpliwosc zostane wynagrodzona
Kupilem po 1,75 i juz teraz stoi chetny  do kupna po 2,4 wiec w 3 dni 37%. Ale nie moj drogi nie oddam ci ja ani zaden inny , glupote zrobiles i tyle. Tu bedzie grubo....
Wiem ze pisze sam do siebie bo nikogo tu nie ma, ale to milczenie leszczy jest zlotem a VTI to samorodek na dnie rzeki.
czekam na rozwoj sytuacji...
i nie czerwienie sie wcale , a jesli juz to z satysfakcji.
  • sprezynka sie naciaga - zaraz dobre wiesci Autor: ~zx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN 1,28% 2,38 2021-10-22 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.