Forum Giełda +Dodaj wątek

Spółka otrzymała od Pana Michała Sołowowa:

Zgłoś do moderatora
......zawiadamiam, że w wyniku nabycia przez podmiot ode mnie zależny spółkę Barcocapital Investment Limited, akcji spółki Rovese S.A. (dalej: Emitent, Spółka) w transakcjach na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, rozliczonych w dniu 19 czerwca 2012 r. mój udział w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki zwiększył się o co najmniej 1% od udziału, o którym informowałem w ostatnim zawiadomieniu.
  • Spółka otrzymała od Pana Michała Sołowowa: Autor: ~random

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ROVESE -12,28% 2,00 2016-08-29 16:49:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.