Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,84 zł , zmiana od tamtej pory: -41,55%

Spółka niespodzianka roku

Zgłoś do moderatora
Jako jedyna polska spółka QubicGames do końca 2018 roku planuje posiadać wydanych na konsoli Nintendo Switch 15 gier w Europie i na terenie Ameryki Północnej oraz 10 gier na terenie Japonii. Jest to ważne ze względu na to, że japoński rynek growy zrzesza liczną grupę graczy, którzy ze względu na specyfikę rynku są ograniczeni do produkcji z Azji. Tym samym spółka Qubic Games będzie miała możliwość monetyzowania swoich gier wśród nowej grupy odbiorców.

W dniu wczorajszym spółka Qubic Games opublikowała informacje o sprzedaży produkcji wydawanych na konsoli Nintendo Switch. Przekazane wyniki jasno wskazują na tendencję wzrostową w rozwoju spółki: 5 640 sztuk za trzeci kwartał 2017 roku do 39 153 egzemplarzy za sam pierwszy miesiąc drugiego kwartału 2018 roku! Przychody osiągnięte ze sprzedaży wskazują na dynamiczny rozwój spółki: z przychodu na poziomie 1 014 342 zł za cały 2017 rok do 589 187 zł za 1 kwartał 2018 roku!

Robonauts od Qubic Games już drugi tydzień utrzymuje pozycję w top 3 najlepiej sprzedających się gier na Switcha. Jest to jedyna polska gra, która dotarła na takie miejsce w rankingu. Istotne jest to ze względu na to, że producentem gry jest niewielkie studio, które dopiero zaczyna się rozkręcać na sprzęt od Nintendo. Polecam zapoznać się z ich komunikatami i forum bo można tam znaleźć wiele ciekawych i wartych poświęconego czasu informacji.

Ważną grą spółki Qubic Games jest Total Tank Simulator. Popularność produkcji można w łatwy sposób ocenić wyszukując na Youtubie materiały recenzentów gier. Filmy w kilka godzin zdobywają po kilkaset tyś. odtworzeń mimo, że gra jest jeszcze tworzona. Co znaczące, w najbliższych dniach odbędzie się premiera ostatniego demo TTS przed premierą końcowego produktu. Jest to o tyle ważne, że demo będzie możliwe do pobrania na platformie Steam oraz będzie dawać możliwość gry z innymi graczami online .
  • Spółka niespodzianka roku Autor: ~uytx6

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORGANIC 0,00% 1,66 2023-05-29 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.