Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,55 zł , zmiana od tamtej pory: -9,53%

Spodziewamy się, że drugie półr. będzie podobne do pierwszego półro. 22r

Zgłoś do moderatora
Patrząc na to, że mamy już połowę trzeciego kwartału, wydaje mi się, że warunki biznesowe, jakie mamy teraz, są bardzo podobne do warunków biznesowych, jakie mieliśmy w drugim kwartale. Dlatego nie spodziewam się dużych odchyleń” – powiedział prezes firmy. 

no i pięknie
  • Spodziewamy się, że drugie półr. będzie podobne do pierwszego półro. 22r Autor: ~merytorycznie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC 4,51% 20,40 2022-11-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.