Co prawda,wcześniej byłem do tej spółki źle nastawiony , po niektórych mądrych komentarzach,postanowiłem ją kupić,i nawet dzisiaj dokupilem (pisalem o tym wcześniej),nastąpił ten dzień,ze każdy jest zadowolony ,niektórych przepraszam,nie wszystkich,bo zawsze ktoś sie znajdzie , żeby obrażać ,pozdrawiam