Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,50 zł , zmiana od tamtej pory: -16,62%

Software Mind i Alma łączą siły

Zgłoś do moderatora
https://softwaremind.com/software-mind-and-alma-team-up-to-bring-digital-transformations-to-pension-funds-and-insurance-companies/
"Software Mind, zaufany partner w zakresie rozwoju oprogramowania dla organizacji na całym świecie, oraz Alma, szwajcarska firma konsultingowa, właśnie sformalizowały partnerstwo, które umożliwi ekspertom z obu firm projektowanie i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla firm działających w sektorach życia, zdrowia i emerytur."
  • Software Mind i Alma łączą siły Autor: ~Eric

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON -2,23% 17,50 2026-02-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.