Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  52,92 zł , zmiana od tamtej pory: 52,31%

ŚNIEŻKA: Rekomendacja - Redukuj

Zgłoś do moderatora
becnie kurs Śnieżki znajduje się na rekordowych w historii poziomach, po skorygowaniu  o wypłacone dywidendy. W ujęciu nominalnym także udało się w ostatnich tygodniach poprawić szczyt z 2007 roku. Za pozytywnym sentymentem stoją m.in. rekordowe w historii wyniki 2015 roku oraz bardzo dobry 1Q’16. Jednocześnie wskaźnik EV/EBITDA, wyraźnie przekracza już swoją długoterminową średnią, dyskontując bardzo pozytywną ścieżkę wyników na kolejne kwartał....... 

http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/17877-sniezka-rekomendacja-redukuj
  • ŚNIEŻKA: Rekomendacja - Redukuj Autor: ~Niebieski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SNIEZKA 0,00% 80,60 2021-09-20 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.