Forum Kryptowaluty +Dodaj wątek

SNC - SunContract

Zgłoś do moderatora
Chciałbym przedstawić wam projekt, który wykorzystał szanse daną podczas ico. Zapewne wiecie, lub nie wiecie, ale ponad 90% ico które powstało znajdzie się na deadcoins.com. Powodem tego jest złe zagospodarowanie funduszami m.in. wydanie ich na giełdy, marketing mimo braku posiadania produktu, opłata naganiaczy na youtubie, facebooku, twiterze, oraz brak adopcji projektu. Większość ico nie miała najmniejszego sensu, powstawały by wydoić kasę z naiwnych ludzi.
Takiego czegoś nie możemy napisać o firmie SunContract [SNC]- tak SunContract nie jest już tylko projektem, ale firmą.
 
https://info.suncontract.org/suncontract-snc-token-0-0-0-0 
 
https://ip.bitcointalk.org/?u=http%3A%2F%2Fi.imgur.com%2FlUe3BU2.jpg&t=605&c=3dcwslqmTH0VTA
 
SunContract to firma oparta na blockchain, która jest pionierem decentralizacji sektora energetycznego - dostosowując go do maksymalizacji dobrobytu zwykłego człowieka, a nie usług użyteczności publicznej. Model biznesowy firmy SunContract bezpośrednio łączy producentów i konsumentów na otwartym rynku energii, eliminując pośrednika, aby handel energią P2P odbywał się efektywnie między obiema stronami, bez potrzeby pośrednika. Platforma SunContract umożliwia osobom prywatnym, z naciskiem na właścicieli domów, swobodne kupowanie, sprzedawanie lub handel energią elektryczną, pochodzącą z odnawialnych źródeł energii tj. panele fotowoltaiczne i elektrownie wiatrowe. Dzięki temu są całkowicie samowystarczalni. Nie są  ograniczeni przez  monopol tradycyjnych wytwórców i dystrybutorów energii. Firma SunContract dała możliowość  handlu energią elektryczną z dowolną osobą, po dowolnych cenach kupna i sprzedaży energii elektrycznej.
 
Projekt jest na początku realizowany w Słowenii, a plany rozszerzenia na inne kraje w nadchodzących miesiącach i latach są w przygotowaniu. Za pośrednictwem platformy słoweńskie gospodarstwa domowe są obecnie świadkami redukcji kosztów energii elektrycznej, jednocześnie wybierając zrównoważone źródła energii.
 
Wszystko pięknymi słowami napisane, ale o co w tym chodzi... a więc. Osoba która posiada panele fotowoltaiczne może sprzedać do sąsiada, do babci z końca wioski lub do cioci mieszkającej kilkadziesiąt kilometrów dalej nadwyżkę energii elektrycznej wyprodukowaną przez panele fotowoltaiczne, po cenach znacznie lepszych niż proponuje zakład energetyczny.
 
Pewnie myślicie, że to ściema, otóż nie. SunContract uruchomiło platformę do handlu energią 13 kwietnia 2018r. Film z wydarzenia (Na filmie można dostrzec polityków oraz osoby wysoko postawione) https://www.youtube.com/watch?v=hb9OHW3-rUQ Od daty uruchomienia platformy do końca roku 2018 tylko w Słowenii dokonano transakcji na łączną kwotę 1 112 000 $
 
https://miro.medium.com/max/2885/1*xtbdfDpHWoDm7RB_Mg3NfA.png
 
Do końca roku SunContract zagości na rynku Włoskim oraz do końca 2020 roku na innych rynkach.
Niedawno firma SunContract została wybrana jako najepszy projekt badawczo-rozwojowy. W związku z tym otrzymała wsparcie przez Ministerstwo Gospodarki i dotacje Unii Europejskiej, w wysokości 2,1 miliona EUR (2 300 000 USD). Warto zaznaczyć, że podczas ico zebrano taką samą kwotę.
 
Dlaczego więc warto zainwestować w token SNC?
1. SNC jest firmą z przychodami które wystarczają na funkcjonowanie i dalszy rozwój.
 
2. Bardzo niska cena tokena SNC. Według planów do końca 2020 roku SunContract chce pozyskać 100 tysięcy użytkowników. Aby móc korzystać z platformy trzeba mięć zabezpieczone w depozycie ilość tokenów  odpowiadającą wysokości ostatniego rachunku za energię elektryczną. To znaczy, jeżeli ostatni rachunek za prąd wyniósł  50$ trzeba mieć na platformie 1660 tokenów ( aktualna cena tokena to 0.03$ ).
Przyjmując, że średni rachunek za energię elektryczną wynosi 50$, to przy liczbie użytkowników 100 tysięcy potrzeba aż 166mln tokenów. Ilość ta znacznie przewyższa całkowitą podaż która wynosi 122mln. Zatem cena tokena musi wzrosnąć aby zmniejszyła się ilość tokenów zablokowanych na platformie. Z moich prywatnych obliczeń w których wziąłem pod uwagę holderów, cena tokena przy liczbie 100 tysięcy użytkowników, będzie oscylowała w granicy 0,8$- 1$. Przy zakupie tokena SNC po  aktualnej cenie tj 0.03$, mamy wzrost 2500%.  Czyli kupując tokeny SNC za kwotę 1000 zł będziemy mieć 25 tysięcy zł.
 
3. Cena tokena SNC jest stabilna, nie reaguje na spadki, wzrosty BTC tak jak inne projekty, które przy minimalnych wahaniach bitcoina tracą po kilkanaście procent wartości. A więc kupno tokenów SNC można porównać z lokatą o małym ryzyku inwestycyjnym.
 
Uważam, że SunContract jest jedynym z niewielu projektów którymi warto się zainteresować.
Zapraszam do dołączenia na Polski kanał SunContract:  https://t.me/joinchat/DWLYBkaRzAzCyFSu-gZ1Cw 

 
 
 
  • SNC - SunContract Autor: peter90
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl