Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,96 zł , zmiana od tamtej pory: -12,21%

Skup na zlecenie.

Zgłoś do moderatora
Wartość akcji jest bardzo niska.Dla włascicieli najlepszym wyjsciem jest skupić akcje i wycofać firme z giełdy.Nie potrzebuja kapitału z polskiej giełdy.Jak przestanie obowiazywać moratorium na sprzedaż ziemi każdy bank sfinansuje ich zakupy.Ukrainska ziemia jest bardzo cenna a ziemia to najlepsze zabezpieczenie dla banków.Przypomne że Agroliga dzierżawi 20000 h z prawem pierwokupu. Nowy prezydent zniesie moratorium i zacznie się jazda na Agrolidze.
  • Skup na zlecenie. Autor: ~HERCU

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGROLIGA -4,17% 18,40 2020-02-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.