Spółka Orange będzie jednym z beneficjentów programu SAFE.
Jej udział w tym programie będzie polegał na lokalizacji wlatujących na teren Polski dronów.
Dotychczasowe wtargnięcia obcych dronów do Polski Orange widział, tylko się tym nie chwalił bo nie miał płacone !
Także to jest sprawa monetyzacji tej usługi.