Forum Giełda +Dodaj wątek

Rynek brokerski w górę o 13 proc.

Zgłoś do moderatora
http://www.parkiet.com/artykul/1057857.html

Co to tej drugie spółki Brokerskiej tj WDB polecam wpis

https://www.bankier.pl/forum/pokaz_tresc.html?thread_id=2142546&strona=1

Jak ciekawostka spółka ta miała 35k netto straty a JDB pomimo kosztów m.in. z wejściem na NC miała 36k netto na plusie i ma ciągle kasę z emisji głownie na (będące w toku) przejęcia brokerów z regionu)
  • Rynek brokerski w górę o 13 proc. Autor: ~JDB

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FINTECH -0,66% 1,50 2021-12-03 10:11:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.