Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,90 zł , zmiana od tamtej pory: 3,14%

Rusza nowy zakład ..

Zgłoś do moderatora
Strona Agroligi cyt,Eksport oleju słonecznikowego z Ukrainy w 2018/2019 MG może wynieść 5,75 mln ton, czyli o 11% przekroczy ilość z poprzedniego sezonu. A eksport słonecznikowej śruty do Chin osiągnie 1 mln ton i sprawi, że Ukraina stanie się kluczowym partnerem dla kraju wschodzącego słońca.
Jeśli chodzi o nas, jesteśmy na etapie podejmowania decyzji w sprawie siewu rzepaku ozimego, aktywnego przygotowania do startu zbiorów naszych kluczowych kultur, a mianowicie słonecznika i kukurydzy, i jesteśmy w oczekiwaniu uzyskać pierwsze litry oleju słonecznikowego z nowej uprawy, przetworzonej w nowym zakładzie.
  • Rusza nowy zakład .. Autor: ~HERCU

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGROLIGA 0,00% 16,40 2020-04-01 10:28:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.