Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,82 zł , zmiana od tamtej pory: 19,05%
Co do Rumuni. Już pojawiły się pierwsze zamówienia i pewnie dalej się pojawiają.
Na podstawie https://tradingeconomics.com/, Rumunia prześcignęła nas Polaków w średnim wynagrodzeniu w lipcu!
Co wiadomo że jak obywatele Rumunii więcej będą zarabiać to stać ich będzie na lepsze rzeczy, jak dla mnie kwestia czasu jak PlantWear sie tam rozgości, a może prześcignie nasze rodzime zamówienia w kilku latach? Kto wie

Swoją drogą , za dwa lata to Rumunia nam Polakom odskoczy a my z takimi rządami od dekady przeszło to gospodarczo dalej w lesie. Chyba trzeba będzie wyjeżdżać do Rumuni do pracy za niedługo.

  • Rumunia Autor: ~Mat

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANTWEAR 5,22% 10,50 2020-11-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.