Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,58 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

rozwiązanie podmiotu bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego.

Zgłoś do moderatora
https://palestra.pl/pl/czasopismo/wydanie/7-8-2016/artykul/rozwiazanie-podmiotu-wpisanego-do-krajowego-rejestru-sadowego-bez-przeprowadzania-postepowania-likwidacyjnego

Ja się na tym nie znam, ale może ktoś z Was potrafi nas oświecić.
Nie wiem dlaczego nie wydano żadnego komunikatu ze strony spółki w tej sprawie, ale mam nadzieję, że tacy udziałowcy jak Apollo i inni duzi, nie pozostawili tego bez odpowiedzi na ogłoszenie sądu.
Publikacja jest z dn. 11.października 2020, więc ciekawe czy można jeszcze wnieść coś do sądu skoro termin zgłoszenia wynosi 3 miesiące.

https://www.imsig.pl/krs/0000386579
https://www.imsig.pl/pozycja/2020/155/39946,"GLG_PHARMA_SPÓŁKA_AKCYJNA"
  • rozwiązanie podmiotu bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego. Autor: ~Jaja

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GLGPHARMA -1,02% 0,58 2019-06-03 15:53:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.