Forum Giełda +Dodaj wątek

Rok 2013 – technologie semantyczne w TOP 3 według Gartnera

Zgłoś do moderatora
Amerykańska firma badawczo-doradcza Gartner opublikowała listę najważniejszych trendów roku 2013 w dziedzinie unowocześnienia branży IT. Wśród nich, na trzecim miejscu, znalazły się technologie semantyczne, których pionierem w Polsce jest MakoLab SA.
MakoLab należy do nielicznych firm na świecie i pionierów w Polsce, które oferują rozwiązania z zakresu Semantic Web

http://makolab.pl/pl/o-makolab/aktualnosci/Rok-2013-%E2%80%93-technologie-semantyczne-w-TOP-3-wed%C5%82ug-Gartnera
  • Rok 2013 – technologie semantyczne w TOP 3 według Gartnera Autor: ~Obserwator

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKOLAB -3,60% 5,35 2021-08-02 16:45:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.