Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  51,30 zł , zmiana od tamtej pory: 14,62%

Roczny CAPEX Pelionu na lata 2016/17 powinien wynieść 40mln

Zgłoś do moderatora
Roczny odtworzeniowy CAPEX Pelionu na lata 2016-2017 powinien wynieść 40-50 mln zł - poinformował w wywiadzie dla wiceprezes Jacek Dauenhauer. W planach spółki m. in. optymalizacja własnej sieci hurtowni, niewykluczone są też akwizycje. Pelion widzi poprawę w segmencie detalicznym i ma apetyt na lepsze wyniki całej grupy.

http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/18573-rynek-akcji-ciech-pzu-pelion-forte
  • Roczny CAPEX Pelionu na lata 2016/17 powinien wynieść 40mln Autor: ~Niebieski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PELION -0,15% 58,80 2017-06-07 11:38:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.