Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,02 zł , zmiana od tamtej pory: -38,56%

rewizja danych

Zgłoś do moderatora
Biedny przebiegły rewident musi jakoś ukryć stratę 500 mln ze spółki AFRIGE SA. Gdzie ją zakopie. W pustym dole Lam-Lam ? W danych za 2016 ani słowa na ten temat. Może prokuratura mu pomoże coś z tym faktem zrobić. Biedny miś.
  • rewizja danych Autor: ~jan23

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLICE 4,24% 12,30 2020-11-23 15:34:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.