Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,00 zł , zmiana od tamtej pory: -24,57%

Relpol w Programie Wsparcia Pokrycia Analitycznego na lata 2021–2023

Zgłoś do moderatora
od 1 lipca br. - analizy będzie przygotowywał BDM. Patrząc na inne spółki, które jakiś czas temu weszły do tego Programu, powinno się to przełożyć na dużo większe zainteresowanie spółką i wyższą wycenę.

GPW: Program Wsparcia Pokrycia Analitycznego w latach 2021-23 obejmuje łącznie 61 spółek - Bankier.pl 

  • Relpol w Programie Wsparcia Pokrycia Analitycznego na lata 2021–2023 Autor: ~qqq

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RELPOL 0,00% 5,28 2022-05-17 16:32:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.