Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,95 zł , zmiana od tamtej pory: -15,41%

Realizator Polimerów wybrany - Hyundai Engineering

Zgłoś do moderatora
https://stooq.pl/n/?f=1280597

Trzeba przyznać, że konkurencję w przetargu Hyundai miał dość konkretną. Nie mniej jednak wybór tak globalnego gracza oraz zainteresowanie projektem mówi samo za siebie. Najprawdopodobniej będzie to przełom zarówno dla Polic jak i Grupy ;)

  • Realizator Polimerów wybrany - Hyundai Engineering Autor: ~pelikan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLICE -0,84% 11,80 2020-10-21 15:45:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.