Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,16 zł , zmiana od tamtej pory: 34,48%

Re: ZYSK WZROST 180%

Zgłoś do moderatora
Ceny aluminium szybko nie spadną jest duze zapotrzebowanie w motoryzacji spółka zwiększa asortyment a także rozwija pozostałe spółki . Wycena smieszna według wskaźników zwrot z inwestycji niecałe 6 lat .Oby tak dalej ,zdało by się jakieś grube dofinansowanie
na promocje marki i badania czy nowe marki w sprzedaży . Ciekaw jestem kiedy prezes weźmie sie za prawdziwe zarabianie kasy jak przystało na spółki z giełdy. Może jakiś czat inwestorski nadał by rytm.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLTRONIC -2,50% 1,56 2021-08-05 16:31:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.