Szacowalem zysk na 8 mln Mniejszy zysk niz przewidywany po przeanalizowaniu raportu spowodowany jest wieksza strata Jhm 1 (upadlosc Nomi w I polroczu 2015 ) ktory po pierwszych 9 miesacach wykazywal jesze zysk 563 tys zysku a na koniec roku wykazal strate (-694 tys zl ) Wydaje mi sie że dopiero w 4 Q zaksiegowali . strate z calego roku (niepłacenia za Pawilon w Starachowicach z powodu upadłości likwidacyjnej NOMI) doszly odsetki od kredytu Na szczescie problem ten zostal juz rozwiazany http://www.starachowicka.pl/artykul/17587-nowy-market-budowlany.html
.Na przełomie kwietnia i maja br. będziemy mieć w Starachowicach sklep sieci Bricomarche. Powstanie w miejscu NOMI. Zatrudnienie może znaleźć w placówce około 40 osób.
Market upadłej firmy NOMI został zlikwidowany w zeszłym roku. W jego miejsce ma powstać sklep budowlany Bricomarche. To sieć Grupy Muszkieterów - największego europejskiego zrzeszenia niezależnych przedsiębiorców, które z sukcesem zarządza siecią prawie 4 tysięcy punktów handlowych. W Polsce Grupa Muszkieterów zrzesza ponad 200 niezależnych przedsiębiorców zarządzających łącznie prawie 300 sklepami Bricomarché i Intermarché, będącymi liderami rynku w kategorii supermarketów.
- Państwo Anna i Mariusz Jurkiew zaproszą klientów do swojego marketu w Starachowicach na przełomie kwietnia i maja br. Firma - co istotne - będzie płaciła podatki w naszym mieście – poinformował prezydent Marek Materek.