Ale się pomyliłem . Poniżej 12 dużo skupiono jednak a miałem problemy żeby kupić wiekszą ilosc po 12 pda .
Po takim długotrwałym spadku i odbieraniu mamy dno i duzy obrót , taniej nie będzie no chyba żeby na te 12 gr albo jednak na chwilę poniżej by wytrzepać ostatnich z papierków .
Czasu już nie ma na to trzepanie zresztą kto miał sprzedać dawno to zrobił i już nie sprzeda a uruchomienie produkcji lada moment a w Rudnikach łagodniejszy klimat to może już produkcje jest? Wiecie coś o tym?
Chyba ktoś coś już wie i skupuje, więc powoli w górę , nie wykluczone że i rakieta .Wszystko czas pokaże a że daję spółce do 1.5 roku , to i nie sprzedam na żadnym odbiciu . Nie gram ale pozdrawiam graczy:) . Długoterminowi dawno już zakupili :)