Myślę, że 21 jest szansa nawet dzisiaj, jak ustawa przejdzie przez sejm, aczkolwiek przy poziomie dywidendy, o których kolega pisał wyżej, to wg mnie rozsądna ceną, na którą możemy liczyć w ciągu kilku miesięcy, to ok 40-50 zł/akcja. Więc te 21 to bym się nie emocjonował, tutaj spory rajd powinien być po wynikach za 4 kwartał a przede wszystkim po ogłoszeniu dywidendy, więc myślę, że do lata jest szansa na poziomy, o których napisałem powyżej.
Była tutaj też opinia o 100 zł, ale wg to już by było trochę napompowana cena (chociaż oczywiście się nie obrażę :)), chyba, że mówimy o perspektywie kilku lat i dalszym rozwoju spółki a nie kilku miesięcy, to myślę, że jest szansa.