Lada miesiąc narodowcy dojdą do władzy w Polsce, obsadzą urzędy, postawi się szubienicę przed gmachem giełdy i po kolei, alfabetycznie począwszy od roku 2000 zawiesi się pacjentów winnych różnych przekrętów. Patron będzie wisieć centralnie. Cierpliwości.