Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,40 zł , zmiana od tamtej pory: 51,49%

Re: Zwrot podatku ING !!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-05-24 o godz. 08:00 ~Tadeusz napisał(a):
> Rafcyk coś dużo tych odsetek naliczyli? (Ponad 50% za 5 miesiecy). A powiedz uzasadnili to jakaś interpretacja z US czy tylko kase przelali i cisza? Ja mam w Degiro i jeszcze nic nie oddali.

Ja już "zapomniałem" o zwrocie niesłusznie naliczonego podatku Belki (e-makler Mbanku). Najprościej stwierdzić że należy zapłacić podatek i nic nie robić. Z tego co wiem mBank zwracał się w połowie grudnia 22. Trochę skarbówka przeciągnęła termin (około 2 tygodnie tygodnie ale to jest do wybaczenia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN 0,82% 0,61 2023-12-08 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.