Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: zwrot PODATKU!

Zgłoś do moderatora
co do mnie to skasowali mnie na 35% a kurs 0,1537 zl// 4,066 na akcje netto//
wiem ze niektorzy tu piszacy dostali normalnie po 15% podatku a niektorych wygolili !

ja nic nie pisalem zadnyxch reklamacji poniewaz saamo pismo z wyciagu biura maklerskiego odnosnie papierow okreslili jako 200zl wiec nieoplacalne to dla mnie

Jesli mozesz to napisz to chetnie tez wystapie o zwrot podatku !!!

teraz jestem w kropce bo nie wiem jak rozliczyc ta dywidende na pit rocznym ???????
  • zwrot PODATKU! Autor: ~ZWROT PODATKU
  • Re: zwrot PODATKU! Autor: ~podatek
  • Re: zwrot PODATKU! Autor: ~ZWROT PODATKU

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ -2,70% 202,00 2026-02-13 16:35:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.