tu rządzi moderator rynku ! panowie oni opanowali wszystkie konta ! z nimi nie wygracie ! z rana Janek zadzwonił i powiedział że ktoś wystawił duże zlecenie na S po zecie coś tam bablał ale byłem na kacu i chłopa nie rozumiałem ! Mówię Janek gdzie moje obiecane 4gr to się wyłączył dziad ! Ale dorwę gnoja