Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,12 zł , zmiana od tamtej pory: 16,67%
No za rok za dwa za dziesięć w ostateczności dwadzieścia niektórym życia może braknąć czy jest dobrze to się okaże kiedyś jak nie jesteś prezes to mów na jakiej podstawie tak można powiedzieć, własnych chęci z czego to wynika, prezesi kłamią tak długo jak się da żeby zachować twarz i posadę a potem to już ...j może się slinie jakoś będzie. Albo ktoś chce żeby papier kosztował więcej i go tam prowadzi jakieś twarde fakty albo
nie. Tak można pisać swoją wyobraźnię i chcialbym. Na tą chwilę nikt nie chce kupować muszą pojawić się nowi chetni,
starych nie widac. Pozdrawiamm

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STAPORKOW -1,62% 3,64 2021-06-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.