Hehe, stal tanieje, ludzie ktorzy mieli akcji za setki tysiecy pozbywaja sie ich PKC, dolki na wykresie coraz wieksze a wy sie pocieszacie, ze to czyszczenie stop lossow...jesli chce sie zarabiac na gieldzie to trzeba umiec przyznawac sie do bledu przed samym soba i ciac straty. W innym przypadku, albo sie traci albo wisi z papierami dlugie miesiace/lata.
Powodzenia wszystkim powieszonym 12+