Dnia 2010-09-16 o godz. 14:47 ~krys napisał(a):
> ile ten kutas tego ma? Jak mu tak śpieszno, jak ma taką
> krzywdę , będąc akcjonariuszem, to na co czeka? Sprzedawaj
> fiucie wszystko i to razem, co czekać, zawsze parę groni
> w kieszeni i można jakiś stragan zorganizować
Naucz się cierpliwości!!!To podstawa na GPW......ja czekałem na Monnari 16 miesięcy i zobacz jak nas teraz wynagrodziła i to nie koniec jeszcze bo do układu 9 sesji......tu będzie bardzo podobnie.....nie narzekaj tyko graj z grubym......