O karaniu nic nie pisałem :) tylko o fladze, stoję z boku bo moje doświadczenie mówi że wyjścia z flagi są bardzo szybkie i głębokie. Zresztą patrzcie na arkusz K do 1,85 stoi z 120 tys. czyli mały zrzut grubasa i jest panika . Poza tym pisałem że jak makler73 wlazł po 2,03 to nie pójdzie dalej bo on to anty wskaźnik jest ;)