Dnia 2023-01-25 o godz. 17:04 pawelpablo napisał(a):
> Każdego sprawa ale uważam, że tu większy potencjał do wzrostów na longa niż na C ;)
Ty uwazasz ??? Hahaha…Pisalem ci …masz bicki zamiast gieldy i porad zacznij kopac rowy…
Na longa ty juz drugi rok siedzisz ubrany po 26 groszy przemondrzaly mitomanie