Dla tych co nie doczytali jest 8 420 tys. zł zysku :)
Oczywiście wynika to z przeliczenia jednostek RSU. Strata większa niż w poprzednim roku, przychody o bańkę mniej niż rok temu ale wtedy były 2 kontrakty zgłoszone w tym roku bez ESPI.
Ale to było wiadomo, że ten kwartał był kiepski. Drugi kwartał dalej idzie słabo ale zostało jeszcze 1,5 miesiąca zobaczymy czy coś podpiszą czy nie. I co powiedzą w tym raporcie w przyszłym tygodniu.