Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,38 zł , zmiana od tamtej pory: -19,17%

Re: Żniwa dopiero się zaczną!!

Zgłoś do moderatora
Dawno, dawno temu (chyba koniec lat 90-tych) Photon debiutował na rynku równoległym, zawsze roztaczał piękne perspektywy, jego sprawozdania pokazywały na danych wykresach kolorowe wzrosty wszelkich danych. Ale wyniki ciagle były marne , kurs spadał, spadał aż spółka splajtowała a akcjonariusze zostali. Od ok.15 lat Photon jest na głównym rynku piękne wykresy nadal królują w sprawozdaniach ale lata 2019-2021 "zysk" był ujemny, w zeszłym roku zysk na akcję wyniósł 11 gr, w tym roku już jest 18 gr na minusie. No ale może może niektórym pasują piękne opowieści w sprawozdaniach? Reszcie się dziwię. 
Dla wyjaśnię nią nie mam akcji Photon i ich nie kupię. Po co więc zabieram głos? Nie wszyscy znają historię spółki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON -0,12% 8,39 2024-02-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.