Zarząd może zrobić rewizję polityki dywidendowej i na kapitał zapasowy przeznaczyć kwotę z 2020 roku a resztę wypłacić akcjonariuszom, bo przecież 2022 też da pokazne zyski , przy przychodach 2 mld i starej marży 2% daje to 40 mln i zysk 2 zeta na akcję