Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,44 zł , zmiana od tamtej pory: 42,36%

Re: znakomite wyniki

Zgłoś do moderatora
Po prostu na tej spółce nigdy nie było jeleni i nie była grana.
Akcjonariat stały, w zamian trupa Qumaka wszedł inwestor powiązany z Euvikiem - nikt nie sprzedaje a zarząd nie skupuje bo była by zerowa płynność.
sprzedają Ci co kupowali po 2zł i przez brak płynności pękają....
idealna spółka
50%> większe przychody r/r tylko patrzeć jak coś wystrzeli z niej i kurs zwarjuje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MADKOM 0,49% 2,05 2022-06-30 14:23:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.