Widzę że akcjonariusze już się nastawili na dużo gorsze wyniki? Pz
Przy takiej bazie 150 mln jest okrutna porażka spółki…Ale analitycy to zapowiadają…jeśli to się sprawdzi to noga na nogę i cierpliwie czekać na odcięcie dywidendy i dalsze spadki bo powinniśmy wrócić na 4x,xx