Stoi jak byk "podjal dezycje o zlozeniu".
i.e :
"Zarząd Nicolas Games S.A. informuje, że w związku z utratą możliwości generowania przychodów oraz sprzedaży swoich produktów, po przeanalizowaniu obecnej sytuacji finansowej, podjął decyzję o złożeniu w dniu 8 czerwca 2015 roku do Sądu Rejonowego Katowice-Wschód Wydział X Gospodarczy wniosku o upadłość likwidacyjną przedsiębiorstwa."
Mam nadzieje ze to sa nieco powazni ludzie wiec nie moga sie juz wycofywac z niej. Zreszta, jak dla mnie wrazen dosc na tej firmie.
A tak od siebie:
jak trzeba byc niekompetentnym zeby nie dopilnowac tak fundamentalnych rzeczy jak licencja na maszynerie na ktorej dziala CALY biznes. Jak ich nie stac to trzeba bylo na darmowym robic. A jak to sie nie udaje to marchewke sprzedawac a nie za robienie gier sie brac. W glowie sie nie miesci.
Koniec gorzkich zalow. Straty sie tnie.